::  ARCHIV ZPRÁV - 2009  ::

27.10.2009 - Fraška s hořkým koncem. Po rozhodcovské komedii áčko prohrává 1:2 se Sokolčí. Béčko navázalo na poslední neúspěchy a dále se propadá tabulkou III.třídy - s Dobrovicí B 0:4. Dorost prohrál na domácí půdě 2:4 s Čejeticemi a žáci dostali další přítěl, tentokráte 0:8 od Března.

19.10.2009 - Výsledky víkendu: DBSK A - Sl.Lysá 3:1 info zde, DBSK B - Čejetice B 0:0 info zde, DBSK D - MSK 1:4, DBSK Ž - FK Krnsko 0:7

12.10.2009 – Porážka v závěrečných minutách. Áčko po domácím vítězství s Kosořicemi - 2:1 podlehlo na půdě velmi dobrých Milovic - 1:2 až v závěrečných minutách. Béčko v 7.kole zdolalo Kochánky 3:1, aby pak za týden podlehlo vysoko na Jivině - 1:5. Dorost se konečně vzchopil a po výhrách 3:2 s Velkým Borkem a 4:0 v Milovicích se odpoutal ode dna tabulky. Další porážky si připsali žáci za prohry 1:15 s Kostelním Hlavnem a 0:2 na Jivině.

30.09.2009 – První porážka přišla ve Bělé. A mužstvo odešlo letos poprvé poraženo až v pátém kole I.B. třídy na hřišti Bělé - 1:2. Béčko přivezlo cenný bod za remízu ze hřiště SK Židněves - 1:1. Dorost utvrdil svou pozici na posledním místě prohrou v Luštěnicích 0:1. Neslavně jsou na tom i žáci, kteří přivezli devítibrankový příděl z Předměřic.

14.09.2009 – Napůl úspěšní v Boleslavi. Z možných šesti boleslavských bodů v mužské kategorii, získalo pouze áčko tři bodíky za výhru v Kosmonosích 3:1, beso v závěru inkasovalo a nechalo tak všechny body na SKP - 1:2. Dorost odjel s debaklem ze hřiště Sokola Pěčice - 0:7. Žáci v neděli podlehli stejně staré rezervě Kosmonos 0:1.

07.09.2009 – Áčko bralo opět všechny body. Po dalším brankovém přídělu, tentokráte se Sadskou - 4:0, drží první tým stále první místo. Béčko zkolabovalo v zápase s Horkami - 3:5 na neproměňování šancí. Dorost získal první bod za remízu 1:1 s Poděbrady. Žáci podlehli Doubravě 0:4. Garda se v předzápase A týmu rozešla smírně s SK Sobotka 1:1.

02.09.2009 – Pozvánka na gardu. Dolnobousovská stará garda se v sobotu 5.9.2009 od 14.00 h utká se starou gardou SK Sobotka. Zápas je předzápasem mistrovského utkání DBSK A - AFK Sadská.

31.08.2009 – Bíšek sestřelil i Bezno! Druhé kolo I.B. třídy přineslo první tři venkovní body po vítězství v Bezně - 5:1. Beso dokázalo přivézt po zasloužené remíze v Čisté - 1:1 bod. Dorost bohužel nevstřelil ani ve druhém zápase branku a ze Všechlap odjel po prohře 0:1 s prázdnou. Sekce dorostu, žáků a gardy budou doplněny během tohoto týdne.

23.08.2009 – Úspěšný vstup do nového ročníku I.B.třídy. Fotbalisté áčka mají za sebou zdařilý vstup do soutěže, když v prvním kole I.B. třídy porazili vysoko Sokol Luštěnice 5:2, béčko v nedělním zápase III.třídy ukořistilo bod za remízu 2:2 s Novou Vsí. Na prázdno vyšel pouze dorost, který podlehl Bakovu 0:2.

13.08.2009 – Rozpis podzimu 2009 ke stažení. Nová sezóna se nezadržitelně blíží. Rozpis všech bousovských týmů pro podzimní část sezóny 2009-10 si můžete stáhnout ZDE.

16.06.2009 - Oslavy 90.výročí založení klubu. Dolnobousovský SK srdečně zve nejen všechny příznivce dolnobousovského klubu, na oslavy u příležitosti 90ti let od vzniku našeho sportovního klubu. Tyto oslavy proběhnou v sobotu 27.6.2009 během celého dne v areálu stadionu a bousovské sokolovny. Podrobný program oslav naleznete ZDE.

19.05.2009 - Derby s Dlouhou Lhotou odloženo. Vzhledem k tragické události provázející lhotecký fotbal se kluby dohodly na odložení sobotního utkání na termín 3.6.2009 od 17 hodin. Své utkání tak odehraje v sobotu pouze garda v přáteláku se Sobotkou od 14 hodin.

30.04.2009 – Pozvánka na gardu. Sobotní fotbalové odpoledne 2.5.2009 otevře od 14.00 hod. zápas starých gard. Domácí DBSK přivítá bývalé hráče SK Bakov nad Jizerou.

19.04.2009 – Opět bez výhry...Další ztrátové utkání a opět doma, prohra s Rejšicemi 1:2 opět vtáhla áčko do boje o záchranu v I.B. třídě. Béčko se brankově trápí a svůj zmar potvrdilo další domácí prohrou, tentokrát s Kostelním Hlavnem - 0:2. Dorost dovršil nepodařený víkend a po prohře 2:3 přenechal všechny body Všechlapům. Snad jen žáci drží čestný prapor bousovských barev - výhra 6:0 s Kostelním Hlavnem.

11.04.2009 – Fair play dostala opět na prdel! Ve zkorumpovaném zápase I.B. třídy vyválčilo áčko na hřišti Bezna bod za remízu 2:2. Béčko opět nevstřelilo ani branku a prohrálo 0:2 v Pěčicích, tamtéž podlehl dorost místnímu mužstvu 0:1. Žáci podlehli na půdě SKP 1:3.

05.04.2009 - Pouze domácí remízy. První jarní zápasy doma přinesly pouze remízy A týmu s Luštěnicemi - 1:1 a B týmu s celkem Doubravy - 0:0. Špatně se vedlo i dorostu, který v nedělním duelu podlehl AKUMĚ 0:3. Svůj výkon ozdobili vítězstvím pouze žáci po výhře 2:1 nad Beznem

30.03.2009 – Z Lužce po přestřelce bez bodu.  V sobotním utkání sice A tým vstřelil tři branky, ale po prohře 3:4 na hřišti Lužce odjel bez bodu. Béčko navázalo na nepodařený podzim a prohrálo, ač po dobrém výkonu, na hřišti Akumy 0:4. Dorost v nedělním utkání zvítězil na hřišti Kostelního Hlavna 2:0, žáci vyhráli na hřišti Bělé 1:0.

26.03.2009 – Fotky z Benecka 2009. Fotky ze zimního soustředění v Benecku jsou k nahlédnutí zde.

22.03.2009 – DBSK A - SK Sobotka  2 : 0 (2:0). Vítězství jsme si proti B třídní Sobotce zajistili už v první půli, po rychlých akcích se nejprve prosadil Zumr, poté Vacek. Soupeřovi šance zneškodnil bravurně Vynikal. Ve druhém poločase jsme vítězství vcelku bezproblémově udrželi, šance byly ale ještě na obou stranách, my nastřelili tyč a břevno, Sobotka jednou tyč.

08.03.2009 - DBSK A - Kostomlaty  3 : 2 (2:1). Po dvou brankách Dajče jsme zbytečně inkasovali, několik šancí zůstalo bez proměnění a poločas tak skončil 2:1. Až v závěru druhé půle přidal Kubeček pojistku na rozdíl dvou branek. Soupeř korigoval v poslední minutě.

02.03.2009 - Karneval 2009. Nově zrekonstruovaná sokolovna v DB bude dějištěm tradičního maškarního karnevalu, který uzavírá letošní plesovou sezónu. Akce se koná v sobotu 14.3.2009 od 20 hod. Hudební produkci zajistí skupina Velvet. Všichni jsou srdečně zvání.

28.02.2009 – DBSK A - Čechie Čejetice  3 : 2 (2:2).  Soupeř nastoupil s výrazně omlazeným kádrem než jsme znali. Přesto byly Čejetice nepříjemným a vyrovnaným protivníkem. Do vedení šel soupeř po tečované střele, záhy vyrovnal po Vynikalově hezké standardce Zahrada. Do poločasu se ještě každý prosadil jednou, když na naší straně skóroval Šolc. Rozuzlení přinesla proměněná penalta Kubečka po průniku a stažení střídajícího Zumra.

12.02.2009 – Valná hromada DBSK. V sobotu 14.2.2009 do 17 h se na sále Staročeské restaurace uskuteční valná hromada našeho sportovního klubu, která zhodnotí působení v roce 2008. Všichni členové jsou srdečně zváni.

07.02.2009 – DBSK A - AFK Milovice  2 : 2 (1:1). Na umělce v MB prověřil áčko fotbalový a běhavý soupeř. Milovice se ujali vedení z penalty, do poločasu srovnal krásně Kubeček, který další povedenou ranou upravil na 2:1. Soupeř ale stačil srovnat na konečných 2:2 naší vlastní brankou. Už tak početnou marodku (Horák,Kalivoda,Bíšek,Zahrada,Krejčí) ještě rozšířil Švec.

07.02.2009 - DBSK B - AKUMA MB  0 : 1. K dalšímu zápasu v Rejšicích odjel tentokráte B tým. Po vyrovnaném průběhu rozhodl soupeř po standardce hlavou.

30.01.2009 - DBSK A - SKP MB  4 : 1 (2:1). Zápas pro naše barvy začal neslavně, na hráčích se projevila únava z páteční tréninkové dávky a dovolili soupeři ze III.třídy otevřít skóre. Postupem času začal Bousov přebírat otěže utkání a snaživého soka přehrál. Třemi brankami se blýskl Vacek, jednu přidal Kubeček. Další spousta šancí zůstala bez využití.

26.01.2009 - DBSK A+B - SK Kosmonosy  2 : 0. Na příšerném terénu a v kombinované sestavě hráčů A a B týmu jsme odehráli první přípravný zápas. Vítězství zajistil útočník Šolc, který jednu branku sám vstřelil a druhou připravil pro Šoutu. Do druhé půle odmítl trenér soupeře nastoupit, výsledek je tak pouze poločasový.

23.01.2009 – SPORTOVNÍ PLES 2009.  Dolnobousovský SK pořádá první ples této sezóny, který se bude konat v sobotu 31.1. od 20.00 hod. v bousovské sokolovně. Večer zpříjemní skupina Víkend.